SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
153 631 €
(1 097 € / m²)
Satış
Atipik
2+
140 m²
Rua Rio de Janeiro, Guarujá

yatak odasıatypical
düz140 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda na Praia das Pitangueiras, centro do Guarujá/SP, com 3 suítes e 2 vagas de garagem, totalmente reformado e mobiliado, em prédio co...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

DöşenmişAçık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabiniEvcil hayvanlar için uygundur

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Rio de Janeiro, Guarujá
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Alfa Imóveis Guarujá

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar