SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
116 188 €
(1 186 € / m²)
Satış
Atipik
2+
98 m²
Rua Santos, Guarujá

yatak odasıatypical
düz98 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

EXCELENTE APARTAMENTO TOTALMENTE REFORMADO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - REGIÃO DA BARRA FUNDA - COM LAZER ***SOBRE O IMÓVELApartamento, reforma...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırmadan sonraGüvenlikGörüş

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Santos, Guarujá
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar