SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
109 353 €
(994 € / m²)
Satış
Atipik
2+
110 m²
Rua Cubatão, Guarujá

yatak odasıatypical
düz110 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

APARTAMENTO NA REGIÃO DA BARRA FUNDA- 01 QUADRA DA PRAIA DE PITANGUEIRAS - PRÉDIO COM LAZER **SOBRE O IMÓVELApartamento padrão, CONSERVADO , andar ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Cubatão, Guarujá
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar