SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
102 517 €
(1 165 € / m²)
Satış
Atipik
2+
88 m²
Avenida Puglisi, Guarujá

yatak odasıatypical
düz88 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

*** APARTAMENTO À VENDA NA REGIÃO DO CENTRO DE PITANGUEIRAS - 02 VAGAS DE GARAGEM ***SOBRE O IMÓVELApartamento todo iluminado, com localização privile...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Avenida Puglisi, Guarujá
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar