SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
98 946 €
(1 053 € / m²)
Satış
Atipik
2+
94 m²
Avenida Leomil, Guarujá

yatak odasıatypical
düz94 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

*** EXCELENTE APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - REGIÃO CENTRAL ***SOBRE O IMÓVELApartamento conservado, claro e bem ventilado, amplo e ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenida Leomil, Guarujá
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar