SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
88 846 €
(1 367 € / m²)
Satış
Atipik
1
65 m²
Rua Mário Ribeiro, Guarujá

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

*** APARTAMENTO À VENDA NA REGIÃO CENTRAL DA PRAIA DE PITANGUEIRAS, NA QUADRA DA PRAIA COM VISTA MAR ***Apartamento alto padrão, todo iluminado com lo...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Mário Ribeiro, Guarujá
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar