SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
73 466 €
(816 € / m²)
Satış
Atipik
2+
90 m²
Rua Mário Ribeiro, Guarujá

yatak odasıatypical
düz90 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

APARTAMENTO À VENDA NA REGIÃO DAS PITANGUEIRAS - COM VISTA E 01 QUADRA DA PRAIA***SOBRE O IMÓVELApartamento conservado, todo iluminado, com localizaçã...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Mário Ribeiro, Guarujá
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar