SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
427 209 €
(2 848 € / m²)
Satış
Atipik
2+
150 m²
Rua Dona Vitória, Guarujá

yatak odasıatypical
düz150 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento decorado com varanda gourmet e vista para o mar à venda na praia da Enseada, Guarujá, localização privilegiada apenas 200m da praia com ex...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Dona Vitória, Guarujá
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar