SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
98 946 €
(900 € / m²)
Satış
Atipik
2+
110 m²
Avenida Leomil, Guarujá

yatak odasıatypical
düz110 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

* APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - REGIÃO CENTRAL - COM LAZER COMPLETO ***SOBRE O IMÓVELApartamento andar alto, arejado e bem ventilad...

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Avenida Leomil, Guarujá
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar