SUPA24
588 279 €
(2 171 € / m²)
Satış
Atipik
2+
271 m²
RUA 146, Goiânia

yatak odasıatypical
düz271 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Penthouse de Alto Padrão com Piscina Privativa 271,39 m² 4 Suítes 3 Vagas

Apresentamos uma residência suspensa exclusiva no coração do Setor Mari...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

RUA 146, Goiânia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar