SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
108 690 €
(1 782 € / m²)
Satış
Atipik
2+
61 m²
Rua T-30, Goiânia

yatak odasıatypical
düz61 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Lançamento da linha de maior sucesso do Brasil agora a poucos passos do Parque Vaca Brava. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem ...

Diğer
Teklifin yaşı: 22günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua T-30, Goiânia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar