SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
459 621 €
(2 432 € / m²)
Satış
5
2+
189 m²
Rua Guararapes, Fortaleza

yatak odası5
düz189 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This development stands out with spacious apartments ranging from 152sqm to 189sqm, offers options of 3 or 4 bedrooms, as well as providing the comfor...

Diğer
Teklifin yaşı: 180günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Guararapes, Fortaleza
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar