SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
755 027 €
(2 961 € / m²)
Satış
4
2+
255 m²
Rua Pedro Meireles, Fortaleza

yatak odası4
düz255 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The condo was designed to provide you with a lot of comfort, in a high-standard project, with a lot of beauty and modernity. Maid outbuilding Porcel...

Diğer
Teklifin yaşı: 182günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Pedro Meireles, Fortaleza
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar