SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
362 271 €
(2 464 € / m²)
Satış
Atipik
2+
147 m²
Rua São Francisco, Florianópolis

yatak odasıatypical
düz147 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento com 147 m² de área privativa, localizado no Centro de Florianópolis, nas proximidades do Angeloni, Escola Imaculada Conceição (EIC) e Club...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua São Francisco, Florianópolis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar