Teklifler listesi
19
19
19
346 039 €
(2 354 € / m²)
Satış
Atipik
2+
147 m²
Rua São Francisco, Florianópolis
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
147 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
APARTAMENTO DE 147 M² PRIVATIVOS COM 3 DORMITÓRIOS SENDO 1 SUÍTE, ESCRITÓRIO, AMPLA SACADA E 2 VAGAS DE GARAGEM NO CENTRO DE FLORIANÓPOLIS!
Apresenta...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
12günler
Güncellendi:
5günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua São Francisco, Florianópolis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.