SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
61 503 €
(1 042 € / m²)
Satış
Atipik
1
59 m²
Rua Doutor Abel Capela, Florianópolis

yatak odasıatypical
düz59 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento 2 quartos em Coqueiros, Florianópolis com 59m² de área privativa e vista da montanha. O imóvel possui 2 dormitórios, 1 banheiro, 1 vaga de...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Doutor Abel Capela, Florianópolis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar