SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
597 946 €
(3 114 € / m²)
Satış
Atipik
2+
192 m²
Rua Bocaiúva, Florianópolis

yatak odasıatypical
düz192 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento 3 quartos em Centro, Florianópolis com 192m² de área privativa e vista mar deslumbrante. O imóvel possui 3 suítes completas, 5 banheiros, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 25günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Bocaiúva, Florianópolis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar