SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
129 754 €
(2 883 € / m²)
Satış
Atipik
1
45 m²
Rua Felipe Schmidt, Florianópolis

yatak odasıatypical
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento com 45m² de área privativa, localizado no Centro da cidade, de frente para o Parque da Luz e Ponte Hercílio Luz. Próximo ao Angeloni e a p...

Diğer
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Felipe Schmidt, Florianópolis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar