SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
125 173 €
(3 793 € / m²)
Satış
Atipik
1
33 m²
Rua Professor Simão José Hess, Florianópolis

yatak odasıatypical
düz33 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento Studio com 33 m² de área privativa, localizado no bairro Trindade, em Florianópolis, próximo à Universidade Federal de Santa Catarina (UFS...

Diğer
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Professor Simão José Hess, Florianópolis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar