SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
121 103 €
(1 573 € / m²)
Satış
Atipik
1
77 m²
ESTRADA JOAO BELARMINO DA SILVA, Florianópolis

yatak odasıatypical
düz77 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Localizado a apenas 200 metros do mar, na Praia dos Açores, este apartamento de 77 m² privativos oferece fácil acesso também às praias do Pântano do S...

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

ESTRADA JOAO BELARMINO DA SILVA, Florianópolis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar