SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
97 391 €
(1 948 € / m²)
Satış
Atipik
1
50 m²
Rua Luiz Elias Daux, Florianópolis

yatak odasıatypical
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ótima oportunidade para quem busca conforto, praticidade e uma excelente localização na região do Ingleses Norte. Este apartamento totalmente mobiliad...

Diğer
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua Luiz Elias Daux, Florianópolis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Grann Imóveis Negócios Imobiliários

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar