SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
93 973 €
(904 € / m²)
Satış
Atipik
1
104 m²
Rua Major Costa, Florianópolis

yatak odasıatypical
düz104 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

104,35m² de área privativa.
Sala espaçosa.
Ampla cozinha.
3 quartos.
1 banheiro.

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua Major Costa, Florianópolis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar