SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
43 084 €
(1 026 € / m²)
Satış
Atipik
1
42 m²
Avenida, Ferraz de Vasconcelos

yatak odasıatypical
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Esta sala comercial no térreo, com 41,86 m² e 1 vaga de garagem, oferece segurança e tranquilidade em um centro comercial organizado, com portaria est...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenida, Ferraz de Vasconcelos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar