SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
418 494 €
(2 717 € / m²)
Satış
Atipik
2+
154 m²
Rua Padre Antônio, Curitiba

yatak odasıatypical
düz154 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento de alto padrão com 154 m2 de área privativa em região privilegiada de Curitiba, com 3 suítes e 3 vagas de garagem, sendo uma delas com pon...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriSu ısıtıcıÇamaşır makinesiAkıllı cihazlarGüvenlikAhşap zeminKaldırımYüksek tavanlarAhşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Padre Antônio, Curitiba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar