SUPA24
131 922 €
(1 713 € / m²)
Satış
Atipik
2+
77 m²
Rua Francisco Balchak, Curitiba

yatak odasıatypical
düz77 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este empreendimento se destaca por oferecer apartamentos de 3 quartos com plantas inteligentes entre 54 e 77 m², unindo funcionalidade e preço acessív...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Francisco Balchak, Curitiba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar