SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
121 532 €
(2 293 € / m²)
Satış
Atipik
2+
53 m²
Rua José Cadilhe, Curitiba

yatak odasıatypical
düz53 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Quando a arquitetura dá valor à vida, tudo valoriza: o bairro, a rua, o imóvel e a experiência de quem mora, investe e frequenta. Preço e disponibilid...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua José Cadilhe, Curitiba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar