SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
91 526 €
(3 156 € / m²)
Satış
Atipik
1
29 m²
Rua Imaculada Conceição, Curitiba

yatak odasıatypical
düz29 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Arquitetura, design e arte reunidos em um projeto inspirador Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prévio.

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Imaculada Conceição, Curitiba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar