SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
66 970 €
(2 160 € / m²)
Satış
Atipik
1
31 m²
Rua Schiller, Curitiba

yatak odasıatypical
düz31 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Um empreendimento completo com toda segurança, conforto e lazer que você merece. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prév...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Schiller, Curitiba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar