SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
48 122 €
(962 € / m²)
Satış
Atipik
1
50 m²
Estrada Manoel Lages do Chão, Cotia

yatak odasıatypical
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento (terreo) 2 Dormitórios , sala dois ambientes com sacada, cozinha com gabinete, banheiro com box de vidro e gabinete, área de serviço, e 1...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Estrada Manoel Lages do Chão, Cotia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

CRISTIANE NUNES VALOSIO

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar