SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
39 835 €
(866 € / m²)
Satış
Atipik
1
46 m²
Cotia

yatak odasıatypical
düz46 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Chegou a oportunidade perfeita para você conquistar seu apartamento em uma das regiões que mais crescem e se valorizam em Cotia. Localizado no Residen...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Cotia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar