SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
48 275 €
(1 006 € / m²)
Satış
Atipik
1
48 m²
Rua Nelson Raineri, Cotia

yatak odasıatypical
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento com 02 Quartos, 1 banheiro e 1 vaga de garagem, localizado no 4 andar.A área de lazer do condomínio é bem completa: há piscina para adulto...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Nelson Raineri, Cotia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar