Teklifler listesi
27
27
27
44 001 €
(677 € / m²)
Satış
Atipik
1
65 m²
Estrada do Morro Grande, Cotia
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
65 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Apartamento Mobiliado 3 Dormitórios com (2 camas de casal , 1 bicama de solteiro, 2 guarda roupas completos, 2 tvs 42 polegadas e 2 painéis de parede)...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Estrada do Morro Grande, Cotia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.