SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
43 084 €
(879 € / m²)
Satış
Atipik
1
49 m²
Rua São Vicente, Cotia

yatak odasıatypical
düz49 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento com 2 dormitórios, sendo um com planejados, sala de jantar/estar integradas com vista aconchegante, cozinha com armário planejados, lavand...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua São Vicente, Cotia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar