SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
43 240 €
(721 € / m²)
Satış
Atipik
1
60 m²
Estrada Manoel Lages do Chão, Cotia

yatak odasıatypical
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Lindo Apartamento ( 3o andar entrada do bloco) de frente a area de lazer, com 2 dormitórios, cozinha, sala, sala de jantar , banheiro, e 01 vaga de ga...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Estrada Manoel Lages do Chão, Cotia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar