SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
32 298 €
(646 € / m²)
Satış
Atipik
1
50 m²
Rua da Glória, Cotia

yatak odasıatypical
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento recém reformado, com 02 dormitórios, cozinha, sala com varanda, banheiro com box, área de serviço e 01 vaga de garagem para moto, em condo...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua da Glória, Cotia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar