SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
29 224 €
(769 € / m²)
Satış
Atipik
1
38 m²
Rua dos Coqueirais, Cotia

yatak odasıatypical
düz38 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este apartamento pronto para morar em Cotia oferece uma combinação perfeita de conforto e lazer, com condomínio completo que inclui churrasqueira, pla...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua dos Coqueirais, Cotia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar