SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
28 622 €
(753 € / m²)
Satış
Atipik
1
38 m²
Rua dos Coqueirais, Cotia

yatak odasıatypical
düz38 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento novo nunca usado ( 2° Andar ) com 2 dormitórios, cozinha, sala, banheiro, e 01 vaga de garagem.Localização privilegiada, lazer completo co...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua dos Coqueirais, Cotia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar