SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
145 086 €
(1 382 € / m²)
Satış
Atipik
2+
105 m²
Estrada Municipal do Espigão, Cotia

yatak odasıatypical
düz105 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento no Condomínio Queluz Vita, localizado no bairro Granja Viana, no Km 21, com acabamento de primeira linha e lazer completo.

Diğer
Teklifin yaşı: 25günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Estrada Municipal do Espigão, Cotia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Proinvest Central De Negocios Imobiliarios Ltda

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar