SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
44 261 €
(1 080 € / m²)
Satış
Atipik
1
41 m²
RUA DO MELAO, Contagem

yatak odasıatypical
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Seu Novo Lar com Conforto e Praticidade!

Se você busca conforto, praticidade e um lar pronto para morar, este apartamento é perfeito para você!

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA DO MELAO, Contagem
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar