SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
299 041 €
(2 034 € / m²)
Satış
Atipik
2+
147 m²
AVENIDA MARGINAL, Caraguatatuba

yatak odasıatypical
düz147 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Localizado no bairro Balneário Copacabana, em Caraguatatuba, este luxuoso apartamento duplex oferece uma experiência de vida única à beira-mar. Com um...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

AVENIDA MARGINAL, Caraguatatuba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar