SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
196 507 €
(1 512 € / m²)
Satış
Atipik
2+
130 m²
Rua General Osorio, Caraguatatuba

yatak odasıatypical
düz130 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento no bairro Indaiá no Condomínio Fontainebleau em Caraguatatuba

Localizado no bairro Indaiá, um dos mais procurados de Caraguatatuba, este ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua General Osorio, Caraguatatuba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar