SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
117 744 €
(1 635 € / m²)
Satış
Atipik
1
72 m²
Caraguatatuba

yatak odasıatypical
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento na Martim de Sá no Condomínio Edifício Madri em Caraguatatuba

Apartamento à venda no bairro Martim de Sá, em Caraguatatuba, a apenas 150 ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Caraguatatuba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar