SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
111 062 €
(1 322 € / m²)
Satış
Atipik
2+
84 m²
ALAMEDA DOS CEDROS DO LIBANO, Caraguatatuba

yatak odasıatypical
düz84 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este apartamento de 2 quartos, sendo 1 suíte, com 84 m² de área total, localizado no condomínio Talha Mar, no bairro Cidade Jardim, em Caraguatatuba, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

ALAMEDA DOS CEDROS DO LIBANO, Caraguatatuba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar