SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
51 096 €
(852 € / m²)
Satış
Atipik
1
60 m²
Rua Araça, Caraguatatuba

yatak odasıatypical
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentando este exclusivo apartamento em Caraguatatuba, localizado no renomado condomínio Atlanta, no bairro de Martin de Sá. Com uma privilegiada l...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua Araça, Caraguatatuba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar