SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
273 254 €
(1 220 € / m²)
Satış
Atipik
2+
224 m²
Rua Sidnei Alves Russo, Campinas

yatak odasıatypical
düz224 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda no bairro Cambuí em Campinas -SP

Amplo apartamento de 04 dormitórios todos com armários, 02 suítes , living com 02 ambientes, lav...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua Sidnei Alves Russo, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar