SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
228 178 €
(2 173 € / m²)
Satış
Atipik
2+
105 m²
Avenida José Bonifácio, Campinas

yatak odasıatypical
düz105 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda no Edifício Legacy Paineiras, recém-entregue, perfeito para quem busca exclusividade, conforto e modernidade.

Com 105 m² de área ...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Avenida José Bonifácio, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar