SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
218 569 €
(1 987 € / m²)
Satış
Atipik
2+
110 m²
Rua Cônego Nery, Campinas

yatak odasıatypical
düz110 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente oportunidade para morar ou investir! Apartamento bem localizado na Vila Itapura, com fácil acesso ao taquaral, cambuí, centro. Em uma locali...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Cônego Nery, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar