SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
170 549 €
(1 218 € / m²)
Satış
Atipik
2+
140 m²
Rua Arquiteto José Augusto Silva, Campinas

yatak odasıatypical
düz140 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Para obter o endereço exato, entre em contato conosco!

Linda cobertura à venda. São 140 m² totais, sendo 105 m² de área interna mais um amplo terraço...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıGörüşYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Arquiteto José Augusto Silva, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar