SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
168 156 €
(1 462 € / m²)
Satış
Atipik
2+
115 m²
Rua Jasmim, Campinas

yatak odasıatypical
düz115 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este apartamento encantador, no ed. Andrea Palladio, com 115 m², localizado em andar alto e totalmente repaginado, é perfeito para quem busca conforto...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Jasmim, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar