SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
162 175 €
(624 € / m²)
Satış
Atipik
2+
260 m²
Rua Coronel Quirino, Campinas

yatak odasıatypical
düz260 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Localizado no coração do Cambuí, um dos bairros mais desejados de Campinas, este amplo apartamento oferece 260 m² de área útil e muito conforto.

4 do...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Coronel Quirino, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar